Hrajeme si anglicky s Pájou a dráčkem Billym: 1 rok – 2 roky

O kroužku:  Půlhodinka říkanek a písniček v angličtině s dráčkem Billym, který mluví pouze anglicky.
Děti se učí pohybem, znakováním a hraním, vše si vstřebávají a postupem času začínají rozumět a reagovat.
Společně se naučíme básničky, které můžete používat během každodenních činností i doma (přebalování, čištění zubů, procházky) nebo když si prostě chcete jen tak zazpívat a zatancovat.
Max. 8 dětí ve skupině, rodiče nemusí umět anglicky.

Kdo je Billy?
Billy Spitfire. Maňásek, který na Pájině ruce ožívá a začíná mluvit anglicky. S dětmi si hraje, zpívá, povídá si s nimi a vším tím je učí anglicky. Děti se na dráčka těší, reagují na něj a snaží se s ním mluvit.

Kdo je Pája?
Pája Hájková. Maminka dvou holek, která si jednoho dne koupila dračího maňáska a začala s ním na ně mluvit anglicky. Každý den. Holky se na něj těšily a i ta mladší, tehdy půlroční, na něj začala brzy reagovat a na pokyn „clap your hands“ v deseti měsících nadšeně tleskala. Společně s Billym Pája připravovala každotýdenní anglická setkání pro tříleťáky svých kamarádek a i pro ně.
Pája před mateřskou dovolenou pracovala jako lektorka češtiny pro cizince a účastnila se i workshopů s výukou angličtiny pro dospělé. Je absolventkou kurzu Metodika výuky angličtiny pro předškolní a mladší školní děti společnosti Wattsenglish a online kurzu English in Early Childhood od British Council.

Lektor: Pája Hájková

Cena: 1500Kč / 10 lekcí - pernamentka platí 3m - možné 2 náhrady 

Věk: 1 rok - 2 roky

Kdy: Středa 10:00 - 10:30

Přihláška: 
The email to associate with this registration.