Poporodní péče

 

Nabízíme před porodní a  poporodní péči

 

Samy moc dobře víme, jak těžké někdy může být přivítání nového člena do rodiny a samotné čekání na něj. Obzvlášť, když už si přes bříško nevidíte ani na špičky nohou Smějící se A když to vše musíte skloubit ještě se starším dítětem, může z toho být parádní jízda, kdy už si přejete jediné - trochu se vyspat, v klidu se najíst a třeba se i vysprchovat bez asistence dětí. 

 

Služba je vhodná i pro tatínky, kteří by rádi své ženě pomohly, ale nemají čas či si na některé práce netroufají. 

 

"Šestinedělí, nejsi na to sama! "

Přijedeme k vám domů, uklidíme, vyvenčíme psa, postaráme se o starší dítko,  přivezeme vám nakup. Poradíme s vázáním čerstvého miminka do šátku. Přivezeme vám hotové jídlo z čerstvých a kvalitních surovin od našeho ověřeného dodavatele, které stačí pouze ohřát. Aktuální nabídku naleznete zde.


Šátky, nosítka, odsávačku mateřského mléka či hacku pro malé děti vám zapůjčíme. Více informací naleznete v sekci půjčovna.

 

A jelikož také víme, že to není jen tak, pustit do svého soukromí někoho, koho neznáte, obzvlášť v tak citlivém období, tak vám nabízíme seznámení už před porodem v naší utulné herně včetně dětského koutku. Současně u nás můžete absolvovat také kurz před porodní přípravy (rozpis kurzů naleznete zde) nebo můžete navštěvovat naše podpůrné skupiny pro těhotné, kontaktní rodičovství a další (rozpis zde). 

 Cena služby od 150kč

konečná cena se odráží od náročnosti individuálně

 

Upozorňujeme - nejsme zdravotníci ani nenabízíme zdravotnické služby - nabízíme pomoc v domácnosti, uklidit, uvařit, zajistit oběd - nebo si jen tak popovídat, pomoct s miminkem, zabavit starší dítko popřípadě můžeme zajistit místnost, kde před porodem a po porodu můžeme být nablízku.